Новини
Світловодська

3 грудня Міжнародний день людей з особливими потребами

Мета, заради якої цей день був проголошений, – це дотримання прав людини і участь людей з особливими потребами в житті суспільства. Ця мета була поставлена у Всесвітній програмі дій відносно людей з особливими потребами, прийнятою Генеральною Асамблеєю.

Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав людей з особливими потрбеами і їх участі в житті суспільства. Міжнародний день людей з особливими потребами – день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.

В цей день у Світловодському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальної допомоги) відбувся захід присвячений Міжнародному дню людей з особливими потребами. Перший заступник міського голови Олена Балюк звернулася до громади зі словом. Олена Вікторівна наголосила на важливості відзначення даного свята в суспільстві.

Юлія Абрамкіна