Новини
Світловодська

Coursera безкоштовно надає безробітним українцям 3800 курсів для навчання

Міжнародна платформа онлайн-освіти Coursera відкрила через службу зайнятості безкоштовний доступ до освітніх програм для зареєстрованих безробітних. Coursera пропонує своїм користувачам 3800  онлайн-курсів з різних дисциплін, у разі успішного закінчення яких користувач отримує безкоштовно сертифікат про проходження курсу.

Coursera співпрацює з університетами з різних країн світу для викладання курсів цих навчальних закладів онлайн. Наразі пропонуються курси в наступних галузях: 

інженерія, гуманітарні науки, медицина, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інш.

Україна є однією з перших країн, де запрацює така ініціатива для 25 тис. безробітних.

Мета ініціативи Coursera - допомогти безробітним громадянам здобути додаткові знання та розвинути навички для успішного працевлаштування. 

Цікаво? Бажаєте пройти онлайн-курси?

Зареєструватися на навчання можна до 30.09.2020, звернувшись до центру зайнятості (філії) за місцем реєстрації та пройти курси - до кінця 2020 року.

Тривалість навчального процесу різна на різних курсах від трьох до десяти тижнів, найбільш поширені шеститижневі курси.  

Протягом навчання студент має переглядати відеолекції, які надсилаються йому щотижня (відео найчастіше діляться на частини тривалістю 15-20 хвилин), читати рекомендовані статті, виконувати домашні завдання. Домашні завдання бувають у вигляді тестів, написання творчих завдань чи проектів.

Навчання на Coursera є асинхронним, тобто студенти можуть переглядати лекції чи робити домашні завдання в різний, зручний для них час, на відміну від синхронних курсів, в яких студенти та викладач взаємодіють одночасно у чітко визначеному вузькому часовому проміжку.

Кількість студентів на сайті уже перевищила 10 мільйонів осіб.

Переваги онлай навчання на Coursera:

  • можливість безкоштовного навчання у провідних науковців світу;
  • зручність навчання: дивитись лекції чи робити домашні завдання можна у вільний час чи їдучи в транспорті;
  • можливість пройти навчальний курс зручною для вас мовою;
  • можливість взаємодії між студентами на форумах сайту чи поза ними, зокрема у соціальних мережах;
  • можливість проходження курсів задля розширення світогляду та власного задоволення, отримання нових навичок для відновлення своєї конкурентоспроможності, кар'єрного розвитку;
  • можливість використати сертифікат Coursera під час прийому на роботу.

Шановні клієнти Світловодської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості!

Якщо Вас зацікавила ця інформація, зверніться, будь ласка, до свого кар’єрного радника  або до фахівців   з профорієнтації  за телефоном 7-25-53.