Міська рада
Рішення

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Заводська, 15-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

Розглянувши клопотання від 14.01.2019  ПрАТ «Кіровоградобленерго» щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, викопіювання з планово-картографічних матеріалів з місцем розташування земельної ділянки, копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань,  довідку від 28.01.2019 №785/06 про наявність будівлі та силового обладнання, та керуючись статтями  12,93,134 Земельного кодексу України, статтями 19,20,22,25,26,50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», -

міська рада вирішила:

  1. Надати дозвіл приватному акціонерному товариству «Кіровоградобленерго» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років для обслуговування ЗТП-250, орієнтовною площею 0,0118 га, за адресою: вул. Заводська, 15-а, м. Світловодськ, Кіровоградська область. Категорія земель після відведення, за основним цільовим призначенням у відповідності до статті 19 Земельного кодексу України: J) землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
  2. Приватному акціонерному товариству «Кіровоградобленерго» забезпечити перепланування та відведення існуючих на території ділянки інженерних мереж відповідно до вимог діючого законодавства та вільний цілодобовий доступ до них для їх ремонту та обслуговування, не чинити перешкод при будівництві нових. Дотримуватися вимог інженерних служб міста.
  3. Розробники проектної документації із землеустрою несуть відповідно до чинного законодавства відповідальність за достовірність, якість та безпеку заходів, передбачених цією документацією.
  4. Виготовлений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки є комерційним ризиком замовника.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань, будівництва та об’єднання громад.

Міський голова В. Козярчук