Міська рада
Рішення

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Григоренко Н.А. для будівництва індивідуального гаражу

Розглянувши заяву від 15.01.2019 громадянки Григоренко Н.А., графічний матеріал місця розташування земельної ділянки, копію договору купівлі-продажу гаража від 07.08.2006, , копію паспорту та ідентифікаційного коду заявника, та керуючись ст.25 Закону України «Про землеустрій», ст.ст.12,122,123,124 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,-

міська рада вирішила:

1.Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України для будівництва індивідуального гаражу. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

2.Розробники проекту  землеустрою несуть відповідно до чинного законодавства відповідальність за достовірність, якість та безпеку заходів, передбачених цією документацією.

3.Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки є комерційним ризиком замовника.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань, будівництва та об'єднання громад.

                             Міський голова                                                                 В. Козярчук

ПЕРЕГЯЛНУТИ РІШЕННЯ З ДОДАТКОМ