Міська рада
Рішення

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Лагно В.І. для ведення особистого селянського господарства

Розглянувши заяву  від 25.01.2019 громадянина Лагно В.І. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, копію витягу з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 26.02.2018, копію технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок, копію паспорта та ідентифікаційного коду заявника, викопіювання з кадастрового плану земельної ділянки,  керуючись  ст.ст. 35, 40, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 22 України "Про землеустрій", п.5 ст. 16 та п.3 ст. 24 Закону України "Про державний земельний кадастр", ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,-

міська рада вирішила:

1.Надати дозвіл  на розроблення проекту землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України  для ведення особистого селянського господарства. Категорія земель – землі сільськогосподарського призначення.

2.Розробники проекту землеустрою несуть відповідно до чинного законодавства відповідальність за достовірність, якість та безпеку заходів, передбачених цією документацією.

3.Розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки є комерційним ризиком замовника.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань, будівництва та об'єднання громад.

                      Міський голова                                                            В. Козярчук

ПЕРЕГЯЛНУТИ РІШЕННЯ З ДОДАТКОМ