Міська рада
Рішення

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Ревичу Д.О. для будівництва індивідуального гаражу

Розглянувши заяву від 27.12.2018 громадянина Ревича Д.О., графічний матеріал місця розташування земельної ділянки, копію свідоцтва про право на спадщину  на гараж від 29.05.2018, копію витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 29.05.2018, копію паспорту та ідентифікаційного коду заявника, та керуючись ст.25 Закону України «Про землеустрій», ст.ст.12,122,123,124 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,-

міська рада вирішила:

1.Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України для будівництва індивідуального гаражу. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

2.Розробники проекту  землеустрою несуть відповідно до чинного законодавства відповідальність за достовірність, якість та безпеку заходів, передбачених цією документацією.

3.Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки є комерційним ризиком замовника.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань, будівництва та об'єднання громад. 

                             Міський голова                                                                 В. Козярчук

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДОДАТКИ ДО РІШЕННЯ