Міська рада
Рішення

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: пров. Залізничний,1-а фермерському господарству «ВК і К»

Розглянувши заяву від 12.02.2019 фермерського господарства «ВК і К», копію свідоцтва про право власності на комплекс будівель від 05.07.2016, копію інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно від 08.07.2016, графічний матеріал бажаного місця розташування земельної ділянки, копію виписки з ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань,  керуючись ст.25 Закону України «Про землеустрій», ст.ст.12,122,123,124 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,-

міська рада вирішила:

  1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років фермерському господарству «ВК і К» для обслуговування комплексу будівель, за адресою: пров. Залізничний,1-а, орієнтовною площею 1,5048 га, з них 1,5048 га – землі промисловості (шифр рядка - 37) Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
  2. Розробники проектів із землеустрою несуть відповідно до чинного законодавства відповідальність за достовірність, якість та безпеку заходів, передбачених цією документацією.
  3. Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки є комерційним ризиком замовника.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань, будівництва та об'єднання громад.                  

               Секретар міської ради                                                                 Ю.Сапянов