Міська рада
Рішення

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування за адресою: вул. Дружби,17, м.Світловодськ, ДП «Кіровоградський облавтодор» ВАТ «ДАК» Автомобільні дороги України»

Розглянувши заяву від 12.02.2019 АТ «ДАК» Автомобільні дороги України», графічний матеріал місця розташування земельної ділянки, копію виписки з ЭДР юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань,  керуючись ст.25 Закону України «Про землеустрій», ст.ст.12,122,123,124 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,-

міська рада вирішила:

  1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ДП «Кіровоградський облавтодор» ВАТ «ДАК» Автомобільні дороги України» для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, за адресою: вул. Дружби, 17, м. Світловодська, Кіровоградської області, орієнтовною площею 1,200  га, з них 1,200 га – землі транспорту. Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
  2. Розробники проектів із землеустрою несуть відповідно до чинного законодавства відповідальність за достовірність, якість та безпеку заходів, передбачених цією документацією.
  3. Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки є комерційним ризиком замовника.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань, будівництва та об'єднання громад.

Міський голова В. Козярчук