Міська рада
Рішення

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Світловодськ, ДП «Світловодське лісове господарство»

Розглянувши клопотання Державного підприємства  «Світловодське лісове господарство» від 30.01.2019, копію статуту ДП «Світловодське лісове господарство», копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, копію державного акту на право постійного користування земельною ділянкою серія ЯЯ № 155710 від 05.09.2006, та керуючись ст.ст.12,92,122,123 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», -

міська рада вирішила:

  1. Надати дозвіл Державному підприємству «Світловодське лісове господарство» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на підставі державного акту на право постійного користування землею серія ЯЯ № 155710 від 05.09.2006, наданої для ведення лісового господарства в м. Світловодську, Кіровоградської області, земельної ділянки площею 9,5736 га, у тому числі: 9,5736 га – землі лісогосподарського призначення.
  2. Розробники документації із землеустрою несуть відповідно до чинного законодавства відповідальність за достовірність, якість та безпеку заходів, передбачених цією документацією.
  3. Виготовлена технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) є комерційним ризиком замовника.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань,будівництва та об'єднання громад.

Міський голова  В. Козярчук