Міська рада
Рішення

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: вул. Новогеоргіївська,2, м.Світловодськ, ДП «Кіровоградський облавтодор» ВАТ «ДАК» Автомобільні дороги України»

Розглянувши заяву від 15.02.2019 АТ «ДАК» Автомобільні дороги України», копію державного акту на право постійного користування земельною ділянкою № 135 від 30.11.1992, графічний матеріал  місця розташування земельної ділянки, копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, та керуючись ст.ст.12,92,122,123 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», -

міська рада вирішила:

  1. Надати дозвіл ДП «Кіровоградський облавтодор» ВАТ «ДАК» Автомобільні дороги України» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на підставі державного акту на право постійного користування землею № 135 від 30.11.1992, наданої для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства за адресою: вул. Новогеоргіївська,2, м. Світловодська, Кіровоградської області, площею 2,0 га, у тому числі: 2,0 га – землі транспорту. Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
  2. Розробники документації із землеустрою несуть відповідно до чинного законодавства відповідальність за достовірність, якість та безпеку заходів, передбачених цією документацією.
  3. Виготовлена технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) є комерційним ризиком замовника.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань,будівництва та об'єднання громад.

Міський голова В. Козярчук