Міська рада
Рішення

Про надання згоди на безоплатну передачу з комунальної власності до державної власності ділянки дороги протяжністю 5,78 км, що проходить від залізничної зупинки «Сади 1» (кінця дороги /Н-08/ Недогарки-Світловодськ з індексом Т-17-03) до в’їзду в м.Світловодськ

З метою ефективного та раціонального використання комунального майна, керуючись п. 30 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів державної і комунальної власності» та п. 2 Порядку подання та розгляду пропозицій щодо передачі об’єктів з комунальної у державну власність та утворення і роботи комісії з питань передачі об’єктів у державну власність, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482,

міська рада вирішила:

  1. Надати згоду на безоплатну передачу з комунальної власності до державної власності ділянки дороги протяжністю 5,78 км, що проходить від залізничної зупинки «Сади 1» (кінця дороги /Н-08/ Недогарки-Світловодськ з індексом Т-17-03) до в’їзду в м.Світловодськ.
  1. Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста вжити заходи по підготовці безоплатної передачі з комунальної власності до державної власності майна, визначеного в п. 1 цього рішення.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань місцевого господарства та комунальної власності.

Міський голова  В. Козярчук

Переглянути додатки