Міська рада
Рішення

Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул.Героїв України, 108-а, м.Світловодськ, ТОВ фірма «Ескулап»

Розглянувши клопотання від 15.01.2019 ТОВ фірма «Ескулап», копію договору оренди земельної ділянки №763 від 14.03.2014, копію Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, копію Виписки з Єдиного державного реєстру Юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, копію Свідоцтва про право власності, копію паспорту та ідентифікаційного коду гр. Брагінского Л.В., копію статуту ТОВ фірма «Ескулап» (в новій редакції) та керуючись ст.ст. 12,124  Земельного кодексу України,  ст.33 Закону України «Про оренду землі», п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», -

 

міська рада вирішила:

  1. Поновити товариству з обмеженою відповідальністю фірма «Ескулап» договір оренди земельної ділянки №763 від 14.03.2014 на 5 (п’ять) років, загальною площею 0,0051 га., в тому числі: 0,0051 га - землі які використовуються в комерційних цілях (шифр рядка - 42), для обслуговування торгівельного павільйону, за адресою: вул. Героїв України, 108-а, м. Світловодськ, Кіровоградська область. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови. Кадастровий номер 3510900000:50:061:0002.
  2. Товариству з обмеженою відповідальністю фірма «Ескулап»:

2.1. У тримісячний термін з дня прийняття цього рішення укласти додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки зі Світловодською міською радою та провести державну реєстрацію права оренди земельної ділянки.

2.2. Забезпечити вільний цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, не чинити перешкод при будівництві нових, дотримуватися вимог інженерних служб міста.

2.3. Здійснити проведення благоустрою прилеглої території на відстані 15 метрів від меж земельної ділянки та утримувати її в належному санітарному стані з дати підписання договору оренди земельної ділянки  на термін дії цього договору.

2.4. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

  1. Попередити землекористувача, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до ст.ст. 141, 143, Земельного кодексу України та при невиконанні пункту 2 цього рішення.
  2. Зобов’язати ТОВ фірма «Ескулап» в місячний термін з дати прийняття рішення укласти договір з СМКП «Комбінатом комунальних послуг» на вивіз побутових відходів та надати його копію Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради.
  3. Зобов’язати ТОВ фірма «Ескулап» в місячний термін з дати прийняття рішення надати копію паспорту благоустрою прилеглої території до управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на управління економіки, ресурсів та розвитку міста та постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань, будівництва та об'єднання громад.

Міський голова                                                   В. Козярчук