Міська рада
Рішення

Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: між пров. Вітрівський,2 та вул. Скубіївська, м.Світловодськ, гаражно-будівельно-експлуатаційному кооперативу «Орбіта»

 

Розглянувши клопотання  від 06.02.2019   гаражно-будівельно-експлуатаційного кооперативу «Орбіта», копію витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку   від 12.02.2019,  копію договору оренди земельної ділянки №566 від 14.07.2009, копію витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 12.02.2019, копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, копію статуту,  копію паспорту та ідентифікаційного коду гр. Олесіка М.С., та керуючись ст.ст. 12,124,134  Земельного кодексу України,  ст.33 Закону України «Про оренду землі», п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», -

міська рада вирішила:

  1. Поновити гаражно-будівельно-експлуатаційному кооперативу «Орбіта» договір оренди земельної ділянки №566 від 14.07.2009 на 10 (десять) років, загальною площею 12001,0 кв.м., в тому числі: 12001,0 кв.м. – землі, які використовуються для транспорту та зв’язку  (шифр рядка - 37),   

для будівництва та обслуговування гаражів, за адресою: між пров.  Вітрівський  та вул. Скубіївська, м. Світловодськ, Кіровоградська обл. Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Кадастровий номер 3510900000:50:119:0008.

  1. Гаражно-будівельно-експлуатаційному кооперативу «Орбіта»:

2.1. У тримісячний термін з дня прийняття цього рішення укласти додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки зі Світловодською міською радою та провести державну реєстрацію права оренди земельної ділянки.

2.2. Забезпечити вільний цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, не чинити перешкод при будівництві нових, дотримуватися вимог інженерних служб міста.

2.3. Здійснити проведення благоустрою прилеглої території на відстані 15 метрів від меж земельної ділянки та утримувати її в належному санітарному стані з дати підписання договору оренди земельної ділянки  на термін дії цього договору.

2.4. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

  1. Попередити землекористувача, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до ст.ст. 141, 143, Земельного кодексу України та при невиконанні пункту 2 цього рішення.
  2. Зобов’язати гаражно-будівельно-експлуатаційний кооперативу «Орбіта» в місячний термін з дати прийняття рішення укласти договір з СМКП «Комбінатом комунальних послуг»  на вивіз побутових відходів та надати його копію управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради.
  3. Зобов’язати гаражно-будівельно-експлуатаційний кооператив «Орбіта»  в місячний термін  з дати прийняття рішення надати копію паспорту благоустрою прилеглої території до управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на управління економіки, ресурсів та розвитку міста та постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань, будівництва та об'єднання громад.

Міський голова В. Козярчук