Міська рада
Рішення

Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: вул. Покровська,16, м.Світловодськ, ФОП Закревському В.С.

Розглянувши клопотання  від 31.01.2019   ФОП Закревського В.С., копію витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку  від 13.02.2019,  копію договору оренди земельної ділянки № 559 від 05.05.2009,  копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, копію статуту, копію паспорту та ідентифікаційного коду гр. Закревського В.С., та керуючись ст.ст. 12,124,134  Земельного кодексу України,  ст.33 Закону України «Про оренду землі», п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», -

міська рада вирішила:

  1. Поновити фізичній особі-підприємцю Закревському Володимиру Станіславовичу договір оренди земельної ділянки № 559 від 05.05.2009 на 10 (десять ) років, загальною площею 6631,0 кв.м., в тому числі: 6631,0 кв.м. – землі  промисловості  (шифр рядка - 37), для  обслуговування виробничої бази, за адресою: вул. Покровська, 16, м. Світловодськ, Кіровоградська область.  Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Кадастровий номер 3510900000:50:163:0018.
  2. Фізичній особі-підприємцю Закревському Володимиру Станіславовичу:

2.1. У тримісячний термін з дня прийняття цього рішення укласти додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки зі Світловодською міською радою та провести державну реєстрацію права оренди земельної ділянки.

2.2. Забезпечити вільний цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, не чинити перешкод при будівництві нових, дотримуватися вимог інженерних служб міста.

2.3. Здійснити проведення благоустрою прилеглої території на відстані 15 метрів від меж земельної ділянки та утримувати її в належному санітарному стані з дати підписання договору оренди земельної ділянки  на термін дії цього договору.

2.4. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

  1. Попередити землекористувача, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до ст.ст. 141, 143, Земельного кодексу України та при невиконанні пункту 2 цього рішення.
  2. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Закревського Володимира Станіславовича в місячний термін з дати прийняття рішення укласти договір з СМКП «Комбінатом комунальних послуг» на вивіз побутових відходів та надати його копію управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради.
  3. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Закревського Володимира Станіславовича в місячний термін з дати прийняття рішення надати копію паспорту благоустрою прилеглої території до управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на управління економіки, ресурсів та розвитку міста та постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань, будівництва та об'єднання громад.

Міський голова  В. Козярчук