Міська рада
Рішення

Про реорганізацію комунального закладу «Світловодська центральна районна лікарня» шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Світловодська центральна района лікарня» Світловодської міської ради

       З метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, розширення можливостей щодо доступності медичної допомоги та якості її надання, поліпшення  ефективності використання кадрового потенціалу та впровадження нових підходів щодо організації закладів охорони здоров’я та їх фінансового забезпечення, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, відповідно до ст.ст.52-54, 62, 63, 78 Господарського кодексу України, ст.ст.89, 90, 104 – 108 Цивільного кодексу України, Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 №2801-ХІІ із змінами та доповненнями, Закону України від 06.04.2017 № 2002-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення   законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я», розпорядження Кабінету Міністрів України  від 30.11.2016 № 1013-Р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», керуючись п. 30 ч. 1 ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

міська рада вирішила:

 

  1. Реорганізувати комунальний заклад (код ЄДРПОУ 01995083)«Світловодська центральна районна лікарня» (юридична адреса: вулиця Павлова, 16, місто Світловодськ, Кіровоградська область, 27500)

шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Світловодська центральна районна лікарня» Світловодської міської ради.

 

 

 

 

 

  1. Визнати, що комунальне некомерційне підприємство «Світловодська центральна районна лікарня» Світловодської міської ради є правонаступником майна, всіх прав та обов'язків комунального закладу «Світловодська центральна районна лікарня».
  2. Визнати комунальне некомерційне підприємство «Світловодська центральна районна лікарня» Світловодської міської ради таким, що не підлягає в подальшому приватизації.
  3. Утворити комісію з реорганізації комунального закладу «Світловодська центральна районна лікарня» та затвердити її склад згідно з додатком 1 до цього рішення.
  4. Визначити місцезнаходження комісії за адресою: вулиця Павлова, 16,

м. Світловодськ, Кіровоградська область, 27500.

  1. Визначити, що строк пред’явлення кредиторами своїх вимог до комунального закладу «Світловодська центральна района лікарня» становить  2(два) місяці з дня оприлюднення рішення про його перетворення.
  2. Встановити порядок заявлення кредиторами вимог шляхом направлення письмових вимог на адресу місцезнаходження комісії з реорганізації (перетворення).

    8.Комісії з реорганізації комунального закладу «Світловодська центральна районна лікарня» здійснити згідно з чинним законодавством України організаційно-правові заходи, пов’язані з реорганізацією комунального закладу «Світловодська центральна районна лікарня»  шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Світловодська центральна районна лікарня» Світловодської міської ради.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з соціальних та гуманітарних питань та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, місцевого господарства та інфраструктури. 

Міський голова                                       В.Козярчук

 ПЕРЕГЛЯНУТИ ДОДАТКИ ДО РІШЕННЯ