Міська рада
Рішення

«Про затвердження міської Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги у м. Світловодську та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської міської ради» на 2019-2021роки.

Заслухавши інформацію головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської міської ради» Шумейко Людмили Іванівни, щодо необхідності затвердження «Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги у м. Світловодську та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської міської ради»  на 2019-2021 роки, з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, відповідно до пункту 22 статті 26, статей 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 21 частини 1 статті 91 Бюджетного кодексу України, статей 8 Закону України від 19 листопада 1992 року № 2801-ХІІ «Основи законодавства України про охорону здоров'я», постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2010 року № 208 «Деякі питання удосконалення системи охорони здоров’я», Статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської міської ради», та у зв'язку з необхідністю налагодження ефективного функціонування системи первинної медико-санітарної допомоги на засадах загальної практики - сімейної медицини,-

міська рада вирішила:

  1. Затвердити міську Програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги у м. Світловодську та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської міської ради» на 2019-2021 роки (додається).
  2. Керівнику КНП «ЦПМСД СМР» Шумейко Л.І. спільно з фінансовим управлінням виконавчого комітету Світловодської міської ради щорічно при формуванні бюджету на відповідний рік передбачати фінансування видатків на реалізацію заходів вищевказаної Програми.
  3. Рішення Світловодської міської ради від 25 квітня 2017 року № 793 «Про затвердження міської програми розвитку первинної-медико-санітарної допомоги міста Світловодська на 2017-2020 роки» вважати таким, що втратило чинність.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради: з бюджетно-фінансових питань, соціально-економічного розвитку та підприємництва та з постійної комісії міської ради з соціальних і гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                                  В. Козярчук

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДОДАТКИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДОДАКТИ 2