Міська рада
Рішення

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Гончар Н.І. для будівництва індивідуального гаражу

Розглянувши заяву від 09.01.2019 громадянки Гончар Н.І. про затвердження проекту землеустрою для відведення земельної ділянки та передачі у власність земельної ділянки, копію рішення Світловодської міської ради  про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою від 25.09.2018 № 1389,  копію витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 22.12.2018,  та керуючись  ст.ст. 35, 40, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 22 України "Про землеустрій", п.5 ст. 16 та п.3 ст. 24 Закону України "Про державний земельний кадастр", ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,-

міська рада вирішила:

  1. Затвердити  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати у власність земельну ділянку громадянці  України для будівництва індивідуального гаражу. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
  1. Розробники проектів із землеустрою несуть відповідно до чинного законодавства відповідальність за достовірність, якість та безпеку заходів, передбачених цією документацією.
  2. Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки є комерційним ризиком замовника.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань, будівництва та об'єднання громад.

                           Міський голова                                                                   В. Козярчук

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДОДАТОК ДО РІШЕННЯ