Міська рада
Рішення

від “25” вересня 2018 р. № 1399 “Про скасування рішення міської ради від 02 липня 2018 року №1303 «Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Героїв України, 23-б, м. Світловодськ, ПП МТЗ «Молхімпродукт»”

Відповідно до ч.5 п.3 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в зв’язку з непричетністю до ПП МТЗ «Молхімпродукт» ФОП Ткаченко Раїси Іванівни та порушення її прав щодо зобов’язання в місячний термін з дати прийняття рішення укласти договір з Комбінатом комунальних послуг на вивіз побутових відходів, ст. 25, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Конституційного суду України від 16 квітня 2009 року №7-рп/2009 щодо права скасовувати рішення прийняті міською радою та з метою недопущення оскарження рішення в судовому порядку та визнання дій та рішень міської ради протиправними,-

міська рада вирішила:

1.Скасувати рішення міської ради від 02 липня 2018 року №1303 «Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Героїв України, 23-б, м. Світловодськ, ПП МТЗ «Молхімпродукт».

2.Зобов’язати автора проекту начальника управління економіки, ресурсів та розвитку міста Дмитренко М.І. невідкладно винести на розгляд міської ради проект рішення по заяві ПП МТЗ «Молхімпродукт». 

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань, будівництва та об'єднання громад.                       

Міський голова                                                                           В. Козярчук