Міська рада
Проекти рішень

Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельної ділянки за адресою вул. Заводська (біля заводу ВАТ «Чисті Метали»), м.Світловодськ ТОВ «Астрида Солар» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для розміщення наземної фотоелектричної сонячної електростанції)

Виконавець проекту: Управління економіки, ресурсів та розвитку міста

Розглянувши клопотання від 02.10.2018  товариства з обмеженою відповідальністю «Астрида Солар»,  графічні матеріали (місце розташування земельної ділянки), копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та керуючись ст.ст.12,76,134 Земельного Кодексу України та п.34 ст.26, ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.10,16,19,24 «Про регулювання містобудівної діяльності», -  

міська  рада  вирішила:

  1. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Астрида Солар» на розроблення Детального плану території земельної ділянки з метою подальшого розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ та організацій (для розміщення наземної фотоелектричної сонячної електростанції) за адресою: вул. Заводська (біля ВАТ «Чисті Метали»), м. Світловодськ, з метою подальшого відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 12,0 га
  2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Астрида Солар» надати Детальний план території земельної ділянки на розгляд та затвердження до Світловодської міської ради.
  3. У разі  невиконання умов  п. 2   протягом 1 року дане рішення втрачає чинність.
  4. Виготовлення Детального плану території земельної ділянки є комерційним ризиком замовника.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань, будівництва та об’єднання громад.

Міський голова                                                                   В. Козярчук