Міська рада
Проекти рішень

Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельної ділянки за адресою вул. Заводська (біля заводу ВАТ «Чисті Метали»), м.Світловодськ ТОВ «СЕС Світловодськ» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для розміщення наземної фотоелектричної сонячної електростанції)

Виконавець проекту: Начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста М. Дмитренко

Розглянувши клопотання від 29.12.2019 товариства з обмеженою відповідальністю «СЕС Світловодськ» про повторний розгляд клопотання від 27.09.2018 та 19.10.2018, графічні матеріали бажаного розміщення земельної ділянки,  керуючись ст.ст.12,76,134 Земельного Кодексу України та п.34 ст.26, ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.10,16,19,24 «Про регулювання містобудівної діяльності», -  

міська  рада  вирішила:

  1. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «СЕС Світловодськ» на розробку Детального плану території з метою подальшого розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки, орієнтовною площею 12,0 га за адресою: вул. Заводська (біля ВАТ «Чисті Метали»), м. Світловодськ, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для розміщення наземної фотоелектричної сонячної електростанції).
  2. Товариству з обмеженою відповідальністю «СЕС Світловодськ» надати Детальний план території земельної ділянки на розгляд та затвердження до Світловодської міської ради.
  3. У разі невиконання умов п. 2   протягом 1 року дане рішення втрачає чинність.
  4. Виготовлення Детального плану території земельної ділянки є комерційним ризиком замовника.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань, будівництва та об’єднання громад.

Міський голова                                                                     В. Козярчук