Міська рада
Проекти рішень

Про передачу в оренду земельної ділянки по вул. Михайла Грушевського,6 (нежитлової прибудови) м. Світловодськ ФОП Рижикову В.М.

Виконавець проекту: Управління економіки, ресурсів та розвитку міста

Розглянувши заяву від 24.01.2019  про повторний розгляд заяви від 26.10.2018  громадянина  Рижикова В.М., копію витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3506229932018 від 15.11.2018, копія акту прийомки-передачі межових знаків на зберігання, копію списку межових знаків, копію переліку обмежень щодо використання земельних ділянок, копію кадастрового плану земельної ділянки, копію відомостей вирахування дирекційних і внутрішніх кутів, копію викопіювання з кадастрового плану земельної ділянки, копія договору купівлі-продажу (нежитлової прибудови) від 18.05.2018, копія технічного паспорту на нежитлову прибудову, копію паспорту та ідентифікаційного коду гр. Рижикову В.М., копію виписки з Єдиного держаного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, копію витягу з реєстру платників єдиного податку, копію відомостей з реєстру прав власності на нерухоме майно, договір дарування нежитлової прибудови від 01.04.2016 №341 та керуючись ст.ст.12,791,123,124,134 Земельного кодексу України, п. 34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада вирішила:

  1. Передати фізичній особі-підприємцеві Рижикову Віталію Миколайовичу в оренду на 10 (десять) років земельну ділянку площею 73,0 кв.м., в тому числі: 73,0 кв.м. – землі які використовуються в комерційних цілях (шифр рядка – 42), для обслуговування   прибудови   (магазину автозапчастин), за адресою вул. Михайла Грушевського, 6,(нежитлової прибудови) м. Світловодськ. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови. Кадастровий номер земельної ділянки 3510900000:50:061:0062.
  2. Фізичній особі-підприємцеві Рижикову Віталію Миколайовичу:

2.1. У тримісячний термін з дня прийняття цього рішення укласти договір оренди зі Світловодською міською радою договір оренди земельної ділянки та провести державну реєстрацію права оренди земельної ділянки.

2.2. Забезпечити вільний цілодобовий доступ до існуючих та території ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, не чинити перешкод при будівництві нових, дотримуватися вимог інженерних служб міста.

2.3. Здійснити проведення благоустрою прилеглої території на відстані 15 метрів від меж земельної ділянки та утримувати її в належному санітарному стані з дати підписання договору оренди земельної ділянки на термін дії цього договору.

2.4. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

  1. Попередити землекористувача, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до ст.ст. 141, 143, Земельного кодексу України та при невиконанні пункту 2 цього рішення.
  2. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Рижикова Віталія Миколайовича в місячний термін з дати прийняття рішення укласти договір з СМКП «Комбінатом комунальних послуг» на вивіз побутових відходів та надати його копію управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради.
  3. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Рижикова Віталія Миколайовича в місячний термін з дати прийняття рішення надати копію паспорту благоустрою прилеглої території до управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради.
  4. Запропонувати фізичній особі-підприємцю Рижикову Віталію Миколайовичу у десятиденний термін з дати прийняття цього рішення укласти угоду про відшкодування недоотриманих коштів за фактичне користування земельною ділянкою.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на управління економіки, ресурсів та розвитку міста та постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань, будівництва та об'єднання громад.

Міський голова                                                         В.Козярчук