Міська рада
Проекти рішень

Про передачу в оренду земельної ділянки по вул. Січових Стрільців, 186-Г, м. Світловодськ ТОВ «Техно Девелопмент Систем»

Виконавець проекту: Управління економіки, ресурсів та розвитку міста

Розглянувши клопотання від 07.11.2018 ТОВ «Техно Девелопмент Систем», копію витягу з Державного  земельного кадастру від 02.11.2018 №НВ-3506192592018, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, та керуючись ст.ст. 12,92,116,122,123,124 Земельного кодексом України, ст.ст. 19,22,25,30 Закону України «Про землеустрій»  ст.1-6 Закону України «Про оренду землі», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», -

міська рада вирішила:

  1. Затвердити товариству з обмеженою відповідальністю «Техно Девелопмент Систем» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на 10 (десять) років, для реконструкції (з добудовою), подальшого обслуговування викупленої промислової будівлі та розширення виробництва, за адресою: вул. Січових Стрільців, 186-Г, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., площею 2,0505 га, в тому числі: 2,0505 га – землі промисловості (шифр рядка 37), за рахунок земель запасу Світловодської міської ради. Категорія земель - землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
  2. Передати товариству з обмеженою відповідальністю «Техно Девелопмент Систем» в оренду земельну ділянку терміном на 10 (десять) років, для реконструкції (з добудовою), подальшого обслуговування викупленої промислової будівлі та розширення виробництва, за адресою: вул. Січових Стрільців, 186-Г, м. Світловодськ, Кіровоградська обл., площею 2,0505 га, в тому числі 2,0505 га. - землі промисловості (шифр рядка 37). Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Кадастровий номер земельної ділянки 3510900000:50:049:0035.
  3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Техно Девелопмент Систем»:

3.1. У тримісячний термін з дня прийняття цього рішення укласти зі Світловодською міською радою договір оренди земельної ділянки та провести державну реєстрацію права оренди земельної ділянки.

3.2. Забезпечити вільний цілодобовий доступ до існуючих та території ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, не чинити перешкод при будівництві нових, дотримуватися вимог інженерних служб міста.

3.3. Здійснити проведення благоустрою прилеглої території на відстані 15 метрів від меж земельної ділянки та утримувати її в належному санітарному стані з дати підписання договору оренди земельної ділянки  на термін дії цього договору.

3.4. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

  1. Попередити землекористувача, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до ст.ст. 141, 143, Земельного кодексу України та при невиконанні пункту 3 цього рішення.
  2. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Техно Девелопмент Систем» в місячний термін з дати прийняття рішення укласти договір з СМКП «Комбінатом комунальних послуг» на вивіз побутових відходів та надати його копію управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради.
  3. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Техно Девелопмент Систем» в місячний термін з дати прийняття рішення надати копію паспорту благоустрою прилеглої території до управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради.
  4. Запропонувати ТОВ «Техно Девелопмент Систем» у десятиденний термін з дати прийняття цього рішення укласти угоду про відшкодування недоотриманих коштів за фактичне користування земельною ділянкою.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на управління економіки, ресурсів та розвитку міста та постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань, будівництва та об'єднання громад.

Міський голова                                                 В. Козярчук