Міська рада
Проекти рішень

Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. М.Грушевського, 12, м.Світловодськ, ФОП Бойчук С.В.

Виконавець проекту: Управління економіки, ресурсів та розвитку міста

Розглянувши клопотання від 24.10.2018 фізичної особи-підприємця Бойчук Світлани Володимирівни, копію договору оренди земельної ділянки №765 від 25.03.2014, копію витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 01.10.2013 №НВ-3500501722013, копію акту встановлення погодження меж земельної ділянки в натурі, копію кадастрового плану земельної ділянки, копію збірного кадастрового плану, копію паспорту та ідентифікаційний код гр. Бойчук С.В., копію Свідоцтва про право власності та керуючись ст.ст. 12,124,134  Земельного кодексу України,  ст.33 Закону України «Про оренду землі», п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», -

міська рада вирішила:

  1. Поновити фізичній особі-підприємцю Бойчук Світлані Володимирівні договір оренди земельної ділянки №765 від 25.03.2014 на 39 (тридцять дев’ять) років, загальною площею 24,0 кв.м., в тому числі: 24,0 кв.м. – землі, які використовуються в комерційних цілях (шифр рядка - 42), для обслуговування допоміжного приміщення з влаштуванням окремого входу до стоматологічного кабінету, за адресою: вул. М.Грушевського, м. Світловодськ, Кіровоградська обл. Категорія земель – житлової та громадської забудови. Кадастровий номер 3510900000:50:043:0010.
  2. Фізичній особі-підприємцю Бойчук Світлані Володимирівні:

2.1. У тримісячний термін з дня прийняття цього рішення укласти додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки зі Світловодською міською радою та провести державну реєстрацію права оренди земельної ділянки.

2.2. Забезпечити вільний цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, не чинити перешкод при будівництві нових, дотримуватися вимог інженерних служб міста.

2.3. Здійснити проведення благоустрою прилеглої території на відстані 15 метрів від меж земельної ділянки та утримувати її в належному санітарному стані з дати підписання договору оренди земельної ділянки  на термін дії цього договору.

2.4. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

  1. Попередити землекористувача, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до ст.ст. 141, 143, Земельного кодексу України та при невиконанні пункту 2 цього рішення.
  2. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Бойчук Світлану Володимирівну в місячний термін з дати прийняття рішення укласти договір з СМКП «Комбінатом комунальних послуг» на вивіз побутових відходів та надати його копію Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради.
  3. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Бойчук Світлану Володимирівну в місячний термін з дати прийняття рішення надати копію паспорту благоустрою прилеглої території до управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на управління економіки, ресурсів та розвитку міста та постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань, будівництва та об'єднання громад.

Міський голова                                                   В. Козярчук