Міська рада
Проекти рішень

Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Макаренка, 7-р, м.Світловодськ, ФОП Бершадському В.М.

Виконавець проекту: Управління економіки, ресурсів та розвитку міста

Розглянувши клопотання від 22.10.2018 фізичної особи-підприємця Бершадського В.М., копію договору оренди земельної ділянки №751 від 29.11.2013, копію рішення Світловодської міської ради від 22.10.2013 №911, копію витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 20.08.2013 №НВ-3500401562013, копію акту встановлення погодження меж земельної ділянки в натурі, копію збірного кадастрового плану землевласників та землекористувачів, копію паспорту та ідентифікаційний код гр. Бершадського В.М., копію витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права та керуючись ст.ст. 12,124,134  Земельного кодексу України,  ст.33 Закону України «Про оренду землі», п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», -

міська рада вирішила:

  1. Поновити фізичній особі-підприємцю Бершадському Валерію Михайловичу договір оренди земельної ділянки №751 від 29.11.2013 на 10 (десять) років, загальною площею 847,0 кв.м., в тому числі: 847,0 кв.м. – забудовані землі промисловості (шифр рядка - 37), для обслуговування виробничої будівлі, за адресою: вул. Макаренка, 7-р, м. Світловодськ, Кіровоградська обл. Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Кадастровий номер 3510900000:50:231:0012.
  2. Фізичній особі-підприємцю Бершадському Валерію Михайловичу:

2.1. У тримісячний термін з дня прийняття цього рішення укласти додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки зі Світловодською міською радою та провести державну реєстрацію права оренди земельної ділянки.

2.2. Забезпечити вільний цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, не чинити перешкод при будівництві нових, дотримуватися вимог інженерних служб міста.

2.3. Здійснити проведення благоустрою прилеглої території на відстані 15 метрів від меж земельної ділянки та утримувати її в належному санітарному стані з дати підписання договору оренди земельної ділянки  на термін дії цього договору.

2.4. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

  1. Попередити землекористувача, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до ст.ст. 141, 143, Земельного кодексу України та при невиконанні пункту 2 цього рішення.
  2. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Бершадського Валерія Михайловича в місячний термін з дати прийняття рішення укласти договір з СМКП «Комбінатом комунальних послуг» на вивіз побутових відходів та надати його копію Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради.
  3. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Бершадського Валерія Михайловича в місячний термін з дати прийняття рішення надати копію паспорту благоустрою прилеглої території до управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на управління економіки, ресурсів та розвитку міста та постійну комісію міської ради з питань інвестицій, земельних питань, будівництва та об'єднання громад.

Міський голова                                                   В. Козярчук