Міська рада
Проекти рішень

Про затвердження Статуту комунального підприємства “Житлосвіт 2012” в новій редакції

Виконавець проекту: КП "Житлосвіт 2012"

У зв'язку з викладенням у новій редакції Закону України "Про житлово-комунальні послуги" та необхідністю приведення Статуту комунального підприємства "Житлосвіт 2012" у відповідність до вимог чинного законодавства в частині запровадження нових видів економічної діяльності комунального підприємства, пов’язаних із управлінням багатоквартирними будинками та запровадження нових видів діяльності комунального підприємства, пов’язаних із благоустроєм міста Світловодська, з метою налагодження більш ефективної взаємодії підприємства із Світловодською міською радою та її виконавчим комітетом в умовах реформування житлово-комунального господарства міста Світловодська та з метою підвищення економічної ефективності використання активів підприємства, керуючись ст.ст. 1, 6 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 2189-VIII від 09.11.2017р. ст.ст. 57, 78 Господарського кодексу України  та ст.ст. 25, 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", 

М І С Ь К А  Р А Д А В И Р І Ш И Л А: 

  1. Затвердити Статут комунального підприємства "Житлосвіт 2012" в новій редакції (додається).
  2. Директору КП "Житлосвіт 2012" Громовій Т.М. провести державною реєстрацію нової редакції  Статуту комунального підприємства "Житлосвіт 2012" у порядку, який встановлений чинним законодавством України.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства  та  першого  заступника  міського голови.

Міський голова                                                          В.Козярчук