Новини
Світловодська

Депутати Світловодської міської ради не голосують за виділення коштів на ліки хворим на діабет, фенілкетонурію та муковісцидоз

   23 квітня відбулася чергова 65 сесія Світловодської міської ради, на якій не були проголосовані питання бюджету, а саме: виділення коштів для забезпечення інсулінами хворих на цукровий та нецукровий діабет в сумі 1 мільйон гривень, виділення коштів на забезпечення  харчуванням та ліками для дітей хворих на фенілкетонурію та муковісцидоз в сумі 105 тисяч гривень.

    Неотримання ін’єкцій інсуліну призводить до коми та смерті людей, хворих на цукровий та нецукровий діабет.

  Світловодський міський голова Валентин Козярчук 26-го квітня скликав термінове засідання комісії по надзвичайним ситуаціям, в ході якої членами комісії було вирішено вважати дану ситуацію, яка виникла в місті, в частині не фінансування видатків на інсулін, ліки та харчування для двох хворих дітей, надзвичайною.

   Протокол комісії було відправлено до Президен­­­­та України Петра Порошенка, Прем’єр Міністра України Володимира Гройсмана, Голови ВРУ Андрія Парубія, в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, голови комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергія Власенка, голови комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ольги Богомолець та голови ОДА Сергія Кузьменко аби проінформувати про надзвичайну ситуацію, яка виникла в місті Світловодську та вимагати термінового втручання та призначення позачергових виборів депутатів Світловодської міської ради та міського голови.

   2-го травня Світловодський міський голова Валентин Козярчук скликає позачергове засідання Світловодської міської ради, на яку виносять попередньо-вказані питання бюджету,  а також питання виділення коштів для шкіл та дитячих садочків на  заходи протипожежної безпеки в сумі 850 тисяч гривень, але переважна частина депутатського корпусу ігнорує засідання.

   Присутні депутати на 66-й позачерговій сесії Світловодської міської ради: Тетяна Ковальчук-Москаленко, Олександр Молчанов, Юрій Сапянов, Олександр Плахотний, Володимир Дяченко, Надія Нестеренко, Надія Мальцева, Вадим Степанець, Ярослав Чаричанський, Ірина Гайчук, Олег Долгий, Андрій Москаленко, Андрій Маліцький.

  Відсутні депутати на 66-й позачерговій сесії Світловодської міської ради: Олександр Попічко, Тетяна Степура, Сергій Волохов, Юрій Стогній, Сергій Філоненко, Сергій Герасименко, Анатолій Кучугурний, Юрій Лукинський, Віктор Берестовський, Анатолій Шаповал, Роман Шумейко, Валентин Кривенко, Сергій Мисько, Марк Сіромаха, Олександр Павловський, Валентина Онищенко, Віталій Тетяніченко, Сергій Стовба, Олександр Ода, Оксана Гуцаленко.

Юлія Абрамкіна