Новини
Світловодська

До відома керівників ОСББ та небайдужих громадян!

Кіровоградський обласний ресурсний центр сталого розвитку Програми розвитку ООН в Україні запрошує до співпраці та повідомляє, що Проект ЄС/ПРООН «Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) фінансується ЄС та впроваджується ПРООН в Україні, працює в усіх регіонах України (за виключенням тимчасово окупованих територій) та поновив діяльність у Кіровоградській області.

Проект надає підтримку у створенні нових та зміцненні потенціалу існуючих ОСББ, а також інформує населення про переваги впровадження енергоефективних рішень у житловому секторі.

Наша мета - мобілізувати співвласників багатоквартирних будинків для підтримки процесу покращення енергоефективності в житлових будинках.

Що ми робимо:

  • Мотивуємо та підтримуємо створення об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ);
  • Консультуємо та навчаємо ініціативні групи зі створення ОСББ, ефективного управління ОСББ, ведення бухгалтерії, та покращення енергоефективності будинків;
  • Під час оголошеного карантину проводимо консультації телефоном, онлайн-тренінги та вебінари.

Учасниками проекту можуть бути:

  • Активні громадяни що хочуть створити ОСББ в своєму будинку;
  • ініціативні групи багатоквартирних будинків, які планують створити ОСББ;
  • діючі ОСББ, які потребують допомоги та підтримки у навчанні та консультаціях;
  • житлово-будівельні кооперативи (ЖБК), що мають на меті реорганізуватися в ОСББ.

Проект тісно співпрацює з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), з Фондом енергоефективності та іншими програмами та донорами, які підтримують ОСББ тому ОСББ- учасники програми в подальшому зможуть розробити проекти та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.

Як громадянам долучитися до проекту - зареєструватися на сайті houses.in.ua та зв'язатися з координатором проекту в області: 050 479 0260, dmvtro.iakymchuk@undp.org

Регіональний координатор Програми розвитку ООН у Кіровоградській області Дмитро Якимчук