ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№1019 від 24 грудня 2019 року “Про переукладання договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14, з юридичною особою – Світловодським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світловодської міської ради”

Розглянувши заяву від 09.12.2019 № 01-23/429/1 директора Світловодського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світловодської міської ради Філіпчук С.В., керуючись пп.1 п.а ст.29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п.5 ст.1, п.1, 3 ст. 17 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, «Положенням про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м.Світловодська», затвердженим рішенням Світловодської міської ради від 25.09.2012 № 583,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Переукласти з юридичною особою - Світловодським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світловодської міської ради, договір оренди нерухомого майна в адмінбудинку за адресою: м.Світловодськ, вул.Героїв України, 14, загальною площею 31,1 кв.м.( каб.№ 31 та каб.№ 32), з метою розміщення службових приміщень, терміном на 2 роки 11 місяців до 01.12.2022 з орендною платою 1 грн. на рік.

2. Виконавчому комітету Світловодської міської ради в особі секретаря міської ради Сапянову Ю.О. та директору Світловодського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світловодської міської ради Філіпчук С.В. в 30-денний термін з дня прийняття даного рішення переукласти договір оренди нерухомого майна.

3. Директору Світловодського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світловодської міської ради Філіпчук С.В. в 20-денний термін з дня переукладення договору оренди нерухомого майна, переукласти договори з відповідними обслуговуючими підприємствами по наданню послуг з електро-, тепло, водопостачання, водовідведення та на відшкодування експлуатаційних витрат. Копії цих договорів надати до управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради в 10-денний термін з дня їх укладання.

4. У разі невиконання умов п.2, 3 дане рішення втрачає чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ