ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№128 від 12 березня 2020 року “Про реалізацію права дитини на виховання в сім’ї, у тому числі в біологічній родині, охоплення сімейними формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (за підсумками 2019 року та січня-лютого 2020 року)”

Керуючись п.п.4 п.б ч.1 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування», на виконання Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Указів Президента України від 16 грудня 2011 року №1163 «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні» та від 01 червня 2013 року №3122 «Про додаткові заходи із забезпечення гарантій реалізації прав та законних інтересів дітей», на виконання п.1 протокольного доручення наради у голови Кіровоградської обласної державної адміністрації з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрацій від 27 січня 2020 року №3, заслухавши та проаналізувавши інформацію начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Світловодської міської ради Потаніної О.П. «Про реалізацію права дитини на виховання в сім’ї, у тому числі в біологічній родині, охоплення сімейними формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (за підсумками 2019 року та січня-лютого 2020 року)»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Інформацію начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Світловодської міської ради Потаніної О.П. «Про реалізацію права дитини на виховання в сім’ї, у тому числі в біологічній родині, охоплення сімейними формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (за підсумками 2019 року та січня-лютого 2020 року)» взяти до відома.

2. Службі у справах дітей виконавчого комітету Світловодської міської ради розробити та затвердити на засіданні виконавчого комітету Світловодської міської ради дієвий план заходів для підтримки сімей з дітьми, у яких є ризики відібрання дітей, на 2019-2021 роки.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О.Балюк.

Секретар міської ради  Ю.САПЯНОВ