ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№129 від 12 березня 2020 року “Про міський план заходів для підтримки сімей з дітьми, у яких є ризики відібрання дітей на 2019-2021 роки”

Керуючись п.п.4 п.б ч.1 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування», відповідно до законів України "Про охорону дитинства", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", на виконання  п.1 протокольного доручення наради у голови Кіровоградської обласної державної адміністрації з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрацій від 27 січня 2020 року №3

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив: 

1. Затвердити міський план заходів для підтримки сімей з дітьми, у яких є ризики відібрання дітей, на 2019-2021 роки (далі – План заходів) (додається).

2. Структурним підрозділам виконавчого комітету Світловодської міської ради, виконавчому комітету Власівської селищної ради, Світловодському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу ювенальної превенції Світловодського ВП ГУНП у Кіровоградській області надавати службі у справах дітей виконавчого комітету Світловодської міської ради інформацію про стан виконання даного рішення щокварталу до 05 числа місяця, наступного за звітним періодом, протягом 2019-2021 років.

3. Службі у справах дітей виконавчого комітету Світловодської міської ради забезпечити моніторинг стану виконання Плану заходів, опрацювання відомостей про їх виконання та надання інформації службі у справах дітей Кіровоградської облдержадміністрації щокварталу до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом, протягом 2019-2021 років.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О.Балюк.

Секретар міської ради  Ю.САПЯНОВ

Переглянути додатки