ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№147 від 12 березня 2020 року “Про стан надання медичної допомоги ветеранам війни, фінансування ліжок для ветеранів війни в КНП ,,Світловодської ЦРЛ” СМР”

Керуючись п.п.1,3 п.«б» ст. 32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення контролю за медичним обслуговуванням інвалідів та ветеранів війни м. Світловодська

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Інформацію головного лікаря КНП «Світловодська ЦРЛ» СМР Юрія Котенко «Про стан надання медичної допомоги ветеранам війни, фінансування ліжок для ветеранів війни в КНП ,,Світловодської ЦРЛ” СМР» прийняти до відома (додається).

2. Головному лікарю КНП ,,Світловодська ЦРЛ” СМР Котенку Ю.М. забезпечити особистий контроль за станом надання медичної допомоги ветеранам війни.

3. Фінансовому управлінню (Яременко Н.К.) розглянути можливість виділення додаткових асигнувань з міського бюджету на 2020 рік згідно міської цільової програми «Доступна та якісна медицина на 2019-2021 роки» (рішення Світловодської міської ради від 29.08.2019 року №1728) на медикаментозне забезпечення, харчування інвалідів та ветеранів війни у відповідності до постанови КМУ від 27 січня 2016 року № 34 «Про збільшення норм грошових витрат на харчування та медикаменти в закладах охорони здоров’я  для  ветеранів війни».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань І.Щербину.

Секретар міської ради Юрій Сапянов

Переглянути додатки