ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№160 від 12 березня 2020 року “Про надання дозволу управлінню молоді та спорту Світловодської міської ради на продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: м.Світловодськ, вул.В.Бойка 2, з фізичною особою – підприємцем Іоненко Л.В. та фізичною особою – підприємцем Плехановою Л.О.”

Розглянувши заяву від 17.02.2020 фізичної особи - підприємця Іоненко Л.В. та фізичної особи - підприємця Плеханової Л.О. та клопотання  від 21.02.2020 № 35 начальника управління молоді та спорту Світловодської міської ради Брусенцевої Н.Є., керуючись пп.1 п. а) ст.29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, «Положенням про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м.Світловодська», затвердженим рішенням Світловодської міської ради від 25.09.2012  № 583,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Надати дозвіл управлінню молоді та спорту Світловодської міської ради на продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна, розташованого за адресою: м.Світловодськ,  вул.В.Бойка 2, загальною площею 13,4 кв.м., з фізичною особою - підприємцем Іоненко Людмилою Володимирівною та фізичною особою - підприємцем Плехановою Людмилою Олександрівною, для розміщення перукарні, на термін до 02.03.2023.

2. Начальнику управління молоді та спорту Світловодської міської ради Брусенцевій Н.Є. та фізичній особі - підприємцю Іоненко Л.В. та фізичній особі - підприємцю Плехановій Л.О.:

2.1. В 30-денний термін з дня прийняття даного рішення, внести зміни до договору оренди нерухомого майна в частині продовження терміну його дії;

2.2.  В 10-денний термін з дня внесення змін до договору оренди нерухомого майна укласти договір на відшкодуванням комунальних послуг та експлуатаційних витрат.

3. Фізичній особі - підприємцеві Іоненко Л.В. та фізичній особі - підприємцю Плехановій Л.О. в 30-денний термін з дня прийняття даного рішення застрахувати об’єкт оренди на весь термін дії договору оренди.

4. У разі не виконання умов п.2, 3 дане рішення втрачає чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ