ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№161 від 12 березня 2020 року “Про надання дозволу управлінню молоді та спорту Світловодської міської ради на продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул.В.Бойка 2,з фізичною особою – підприємцем Петуновим О.Л.”

Розглянувши заяву від 20.02.2020 фізичної особи - підприємця Петунова О.Л. та клопотання від 26.02.2020 № 37 начальника управління молоді та спорту Світловодської міської ради Брусенцевої Н.Є., керуючись пп.1 п. а) ст.29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, «Положенням про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м.Світловодська», затвердженим рішенням Світловодської міської ради від 25.09.2012  № 583,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

 1. Надати дозвіл управлінню молоді та спорту Світловодської міської ради на продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна, розташованого за адресою: м.Світловодськ, вул.В.Бойка 2, загальною площею 10,2 кв.м., з фізичною особою - підприємцем Петуновим Олександром Леонідовичем, для розміщення майстерні по ремонту взуття, на термін до 01.03.2023 з орендною платою 198,30 грн. на місяць (з урахуванням коригування орендної плати на індекс інфляції).

2. Начальнику управління молоді та спорту Світловодської міської ради Брусенцевій Н.Є. та фізичній особі - підприємцю Петунову О.Л.:

2.1. В 30-денний термін з дня прийняття даного рішення, внести зміни до договору оренди нерухомого майна від 01.02.2013 № 2 в частині продовження терміну його дії;

2.2. В 10-денний термін з дня внесення змін до договору оренди нерухомого майна укласти договір на відшкодуванням комунальних послуг та експлуатаційних витрат.

3. Фізичній особі - підприємцю Петунову О.Л. в 30-денний термін з дня прийняття даного рішення застрахувати об’єкт оренди на весь термін дії договору оренди.

4. У разі не виконання умов п.2, 3 дане рішення втрачає чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ