ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№163 від 12 березня 2020 року “Про надання дозволу на укладання договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул. Приморськуа,54 з юридичною особою – громадською організацією «Іволга»”

Розглянувши заяву від 05.02.2020 керівника громадської організації «Іволга» Ільїної Д.Д., враховуючи рішення конкурсної комісії по проведенню конкурсу на право оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Світловодська від 26.02.2020 (Протокол № 6), керуючись пп.1 п.а. ст.29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, „Положенням про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м.Світловодська”, затвердженим рішенням Світловодської міської ради від 25.09.2012  № 583,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Надати дозвіл на укладення договору оренди нерухомого майна, розташованого за адресою: м.Світловодськ, вул. Приморська,54, загальною площею 58,3 кв.м., з юридичною особою - громадською організацією «Іволга» для здійснення статутної діяльності на термін до 01.01.2023.

2. Виконавчому комітету Світловодської міської ради в особі секретаря міської ради Сапянову Ю.О. та громадській організації «Іволга» в особі керівника Ільїної Д.Д. в 30-денний термін з дня прийняття даного рішення укласти договір оренди нерухомого майна.

3. Керівнику громадської організації «Іволга» Ільїній Д.Д. в 20-денний термін з дня укладання договору оренди нерухомого майна, укласти договори з СМКП «Комбінат комунальних послуг» на вивіз побутових відходів, по наданню послуг з електро-, тепло-, водопостачання, водовідведення та на відшкодування експлуатаційних витрат. Копії цих договорів надати до управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради в 10-денний термін з дня їх укладання.

4. Керівнику громадської організації «Іволга» Ільїній Д.Д. в 30-денний термін з дня прийняття даного рішення застрахувати об’єкт оренди на весь термін дії договору оренди.

5. У разі невиконання умов п.2, 3, 4 дане рішення втрачає чинність.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О.Балюк.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ