ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№166 від 12 березня 2020 року “Про створення комісії по обстеженню доріг та дорожніх об’єктів, на яких планується відкриття нового міського автобусного маршруту загального користування № 23а «Автостанція – Тепличне господарство»”

На виконання доручення секретаря Світловодської міської ради від 21.02.2020 № 01-15/42/1-2 щодо запровадження нового міського автобусного маршруту від автостанції до Заводського мікрорайону з урахуванням звернень жителів Заводського мікрорайону, враховуючи лист Управління патрульної поліції в Кіровоградській області від 10.02.2020     № 2770/41/34/01-2, керуючись статтею 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», підпунктом 10 пункту «а» статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 52³ Закону України «Про дорожній рух», постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2007 № 795 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання», пунктами 2.1, 2.11 – 2.22  наказу Міністерства інфраструктури України від 15.07.2013  № 480 «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом»,

виконавчий комітет  міської  ради  вирішив:

1. Створити комісію по обстеженню доріг та дорожніх об’єктів, на яких планується відкриття нового міського автобусного маршруту загального користування № 23а «Автостанція – Тепличне господарство» згідно з додатком 1 до цього рішення.

2. Комісії в місячний термін після дати прийняття даного рішення провести обстеження доріг та дорожніх об’єктів, на яких планується відкриття нового міського автобусного маршруту загального користування № 23а «Автостанція – Тепличне господарство».

3. За результатами обстеження комісії скласти акт про готовність автобусного маршруту до відкриття із зазначенням дати його відкриття і здійснення пробного рейсу за участю представника організатора пасажирських перевезень.

4. Організатору пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах – виконавчому комітету Світловодської міської ради передбачити кошти в міському бюджеті на проведення оплати за обстеження доріг та дорожніх об’єктів Управлінням патрульної поліції в Кіровоградській області з виїздом на місце.

5. Контроль за виконанням даного рішенням залишаю за собою.

Секретар міської ради   Юрій САПЯНОВ

Переглянути додатки