ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№176 Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул. Городоцька,13 з юридичною особою – релігійною громадою Парафії Введення Богородиці Олександрійської Єпархії Української Православної церкви м. Світловодськ Кіровоградської області

Розглянувши заяву від 06.03.2020 керівника релігійної громади Парафії Введення Богородиці Олександрійської Єпархії Української Православної церкви м. Світловодськ Кіровоградської області Цоуфала В.О., керуючись пп.1 п.а ст.29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», «Положенням про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Світловодська», затвердженим рішенням Світловодської міської ради від 25.09.2012 № 583,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Продовжити термін дії договору оренди нерухомого майна від 31.12.2012 № 47/12 за адресою: м. Світловодськ, вул. Городоцька, 13, загальною площею 186,4 кв.м, укладеного між виконавчим комітетом Світловодської міської ради та юридичною особою - релігійною громадою Парафії Введення Богородиці Олександрійської Єпархії Української Православної церкви м. Світловодськ Кіровоградської області з метою проведення церковних богослужінь на термін до 01.05.2024 та внести зміни до цього договору в частині продовження терміну його дії в 30-денний термін з дня прийняття даного рішення .
2. Керівнику релігійної громади Парафії Введення Богородиці Олександрійської Єпархії Української Православної церкви м. Світловодськ Кіровоградської області Цоуфалу В.О.:
2.1. В 20-денний термін з дня внесення змін до договору оренди нерухомого майна, переукласти договори в разі закінчення їх терміну дії з СМКП «Комбінат комунальних послуг» на вивіз побутових відходів, по наданню послуг з електро-, тепло-, водопостачання, водовідведення та на відшкодування експлуатаційних витрат. Копії цих договорів надати до управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради в 10-денний термін з дня їх укладання.
2.2. В 30-денний термін з дня прийняття даного рішення застрахувати об’єкт оренди на весь термін дії договору.
3. У разі невиконання умов п.1, 2 дане рішення втрачає чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ