ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№237 від 15 травня 2020 року “Про передачу в оренду нежитлового приміщення за адресою: м. Світловодськ, вул. Приморська,20 юридичній особі – Світловодському міському комунальному підприємству «Комбінат комунальних послуг»”

Розглянувши заяву від 15.05.2020 № 65 директора  СМКП «Комбінат комунальних послуг» Шумейка Р.Л. та клопотання  директора КП «Житлосервіс 2012» Канупера М.І., керуючись пп.1 п.а ст.29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», «Положенням про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м.Світловодська», затвердженим рішенням Світловодської міської ради від 25.09.2012  № 583,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Передати в оренду частину вбудованого нежитлового приміщення за адресою: м.Світловодськ, вул. Приморська,20 загальною площею 64,7 кв.м. юридичній особі -Світловодському міському комунальному підприємству «Комбінат комунальних послуг» для розміщення офісу абонентського відділу та працівників адміністрації управління СМКП «Комбінат комунальних послуг» для покращення обслуговування населення   на термін  до 31.03.2025.

2. Директору СМКП «Комбінат комунальних послуг» Шумейку Р.Л. та директору КП «Житлосервіс 2012» Кануперу М.І. в 30-денний термін з дня прийняття даного рішення:

2.1.Укласти договір оренди нерухомого майна;

2.2.Укласти договір на відшкодування комунальних послуг та експлуатаційних витрат.

3. Директору СМКП «Комбінат комунальних послуг» Шумейку Р.Л. в 30-денний термін з дня прийняття даного рішення застрахувати об’єкт оренди на весь термін дії договору оренди.

4. У разі невиконання умов п.2, 3 дане рішення втрачає чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ