ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№238 від 15 травня 2020 року “Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул. Приморська, 38-Б з юридичною особою – громадською організацією «Світловодська федерація хортингу»”

Розглянувши заяву від 07.05.2020 керівника громадської організації «Світловодська федерація хортингу» Похілова В.О. керуючись пп.1 п.а ст.29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», «Положенням про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м.Світловодська», затвердженим рішенням Світловодської міської ради від 25.09.2012 № 583,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Продовжити термін дії договору оренди нерухомого майна від 10.07.2017 № 78/1 за адресою: м. Світловодськ, вул. Приморська, 38-Б,   загальною площею 250,0 кв.м., з юридичною особою – громадською організацією «Світловодська федерація хортингу»  для здійснення статутної діяльності на термін до 31.03.2025 та внести зміни до цього договору в частині продовження терміну його дії в 30-денний термін з дня прийняття даного рішення.

2. Керівнику громадської організації Світловодська федерація хортингу»:

2.1. В 20-денний термін з дня внесення змін до договору оренди нерухомого майна, переукласти договори в разі закінчення їх терміну дії з СМКП «Комбінат комунальних послуг» на вивіз побутових відходів, по наданню послуг з електро-, тепло-, водопостачання та на відшкодування експлуатаційних витрат. Копії цих договорів надати до управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради в 10-денний термін з дня їх укладання.

2.2.В 30-денний термін з дня прийняття даного рішення застрахувати об’єкт оренди на весь термін дії договору оренди.

3. У разі невиконання умов п.1, 2 дане рішення втрачає чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Секретар міської ради  Юрій САПЯНОВ