ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№246 від 15 травня 2020 року “Про надання дозволуна здійснення виїзної торгівлібочковим квасом ФОП Шикман О.М.”

Розглянувши заяву від 08.05.2020року з доданими документами  ФОП Шикман О.М., керуючись  постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006р. №833 ”Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення”, Наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 08.07.1996р. №369 ”Про затвердження Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі” та пп. 1 п. б) ст. 30 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Надати дозвілфізичній особі – підприємцю Шикман Олені Миколаївніна здійсненнявиїзної торгівлібочковим квасом та термокег з безалкогольними газованими напоями з 11 травня по 30вересня  2020 року, з режимом роботи з8-00 до 20-00 години, за адресами:

-   вул. Героїв України біля будинку № 6 (перехрестя вул. Гагаріна);

-   вул.Героїв України, 39 (біля магазину «АТБ»);

-   вул.Героїв України, 65 (майданчик біля торговельного центру ”Рось”);

-   вул. Миру (перехрестя вул.Закамінська,2);

-   вул. Героїв Чорнобиля,  (біля магазину «АТБ»);

-   Кременчуцька ГЕС (відрізок зупинки біля виїзду на дамбу).

2.Фізичній особі – підприємцю Шикман Олені Миколаївніпри організації торгівлі:

2.1.Укласти договір з управлінням економіки, ресурсів та розвитку міста про сплату за користування місцем (на розміщення ТС), що перебуває в комунальній власності.Щомісячна плата за землекористування складає 1800,00 грн. (одна тис. вісімсот гривень) та вноситься до 30 числа місяця наступного за звітним.  

2.2.Забезпечити дотримання вимог визначених Постановою КМУ від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), Законів України ”Про захист прав споживачів», ”Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, ”Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” (771/97-ВР).

2.3. Забезпечити вільний цілодобовий доступ до існуючих на території земельних ділянок інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись вимог інженерних служб міста.

2.4. Не допускати захаращування і обмеження видимості пішохідних доріжок, зеленої зони, перешкоджання вільному руху пішоходів.

2.5.Утримувати територію для здійснення торговельної діяльності та прилеглу територію в радіусі 5 метрів в належному санітарному стані, здійснювати їх прибирання після закінчення торгівлі.

Неналежне виконання даного обов’язку тягне за собою накладення штрафу у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700,00 грн.).

2.6. Забезпечити наявність:

- супровідної документації на товар, що реалізується;

- таблички із зазначенням власника і номера телефону суб’єкта, що організував торгівлю, а також прізвища, імені та по батькові продавця;

- наявність посуду одноразового використання і ємкостей для його збору;

- розміщення урн для збору сміття.

2.7 Працівники, які здійснюють виїзну торгівлю хлібним квасом з  бочок та термокег з безалкогольними газованими напоями під час виконання своїх обов’язків повинні:

- додержуватися правил особистої гігієни та забезпечувати санітарним одягом  продавців, тримати робоче місце в належному стані, не палити на робочому місці, бути з покупцями ввічливими;

- мати при собі копію паспорту, який пред’являється на вимогу службових осіб органів державного контролю і нагляду, правоохоронних органів та посадових осіб органів місцевого самоврядування, особисту медичну книжку з відмітками про проходження медогляду в установлені терміни.

  2.8 Забезпечити дотримання  санітарних та протиепідемічних норм при проведені торгівлі, забезпечити персонал (зокрема захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами а також, дотримання безпечної дистанції між споживачами.

  1. У разі невиконання ФОП Шикман О.М. пункту 2 рішення втрачає чинність.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського головиО. Балюк.

Секретар міської ради  Юрій САПЯНОВ