ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№28 Про надання дозволу УЖКГ на знесення одного дерева, яке знаходиться на бульварі «Молодіжний»

На підставі звернення голови квартального комітету № 4, щодо знесення одного високого, старого, сухостійного дерева, яке становить загрозу мешканцям та знаходиться на небезпечній відстані від проїжджої частини дороги і росте на бульварі «Молодіжний», відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 87 від 17.12.2019 р., «Правил утримання зелених насаджень в містах та інших населених пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень № 87 від 17.12.2019 р., щодо знесення одного високого, старого дерева, яке становить загрозу мешканцям та знаходиться на небезпечній відстані від проїжджої частини дороги і розташоване на бульварі «Молодіжний» /додається/.
2. Дозволити УЖКГ знести одне високе дерево, яке становить загрозу мешканцям та знаходиться на бульварі «Молодіжний».
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово- комунального господарства, архітектури і будівництва.

Секретар Світловодської міської ради Юрій САПЯНОВ