ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№287 Про списання багатоквартирного житлового будинку № 2 по вул. Робітнича м Світловодськ з балансу управління житлово – комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради

З метою забезпечення реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками, керуючись Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про особливості  здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Постановою  Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 №301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», враховуючи  лист голови  ОСББ «Олімп - 2020»  

виконавчий комітет  вирішив:

1. Списати з балансу УЖКГ комунальної власності житловий будинок № 2 по вул.  Робітнича.

2. З метою списання вказаного багатоквартирного будинку створити комісію згідно додатку №1 до рішення.

2.1. Комісії провести огляд та фіксацію технічного стану багатоквартирного будинку, що списується.

2.2. За результатами роботи комісії скласти акт списання багатоквартирного  будинку, вказаного в п.1  даного рішення,  за формою, визначеною Постановою Кабінету Міністрів від 20.04.2016 №301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків».

2.3. Подати на затвердження до виконавчого комітету Світловодської міської ради  даний Акт.

3. Після затвердження акту про списання, процедура списання багатоквартирного будинку № 2 по вул. Робітнича вважається закінченою.

4. Товариству з обмеженою відповідальністю «Управляюча компанія «Господарник» якою укладений договір з надання послуг з управління багатоквартирним будинком за № 2 по вул. Робітнича припинити обслуговування та нарахування за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території по будинку №2 вул. Робітнича з  01  квітня  2020 року.

5. Загальному відділу виконавчого комітету Світловодської міської на офіційному веб – сайті Світловодської міської ради розмістити інформацію про прийняте рішення

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Секретар міської ради  Юрій  САПЯНОВ

Переглянути додатки