ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№288 Про списання багатоквартирного житлового будинку № 13 по вул. Героїв України в м. Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосервіс 2012»

З метою забезпечення реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», враховуючи лист громадянина Кукса А.В. (керівник ПП «Андвікс») від 25 листопада  2019 року до балансоутримувача будинків комунального підприємства «Житлосервіс 2012» (далі за текстом КП «Житлосервіс 2012»),

виконавчий комітет вирішив:

1. Списати з балансу КП «Житлосервіс 2012» комунальної власності житловий будинок № 13 по вул. Героїв України в м. Світловодськ.

2. З метою списання вказаного багатоквартирного будинку створити комісію згідно додатку №1 до рішення.

2.1. Комісії провести огляд та фіксацію технічного стану багатоквартирного будинку, що списується.

2.2. За результатами роботи комісії скласти акт списання багатоквартирного будинку,  за формою, визначеною Постановою Кабінету Міністрів від 20.04.2016 № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків».

2.3. Подати на затвердження до виконавчого комітету Світловодської міської ради даний Акт.

2.4. Процедуру списання багатоквартирного житлового будинку завершити відповідно до вимог Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 301.

3. Після затвердження акту про списання, процедура списання багатоквартирного будинку № 13 по вул. Героїв України вважається закінченою.

4. КП «Житлосервіс 2012» з яким укладений договір з надання послуг з управління багатоквартирним будинком № 13 по вул. Героїв України припинити обслуговування та нарахування за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території по даному будинку з 01 червня 2020 року.

5. Загальному відділу виконавчого комітету Світловодської міської на офіційному веб – сайті Світловодської міської ради розмістити інформацію про прийняте рішення.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Секретар Світловодської міської ради Юрій САПЯНОВ

Переглянути додатки