ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№289 Про надання дозволу ОСББ «Дружня оселя» на знесення одного дерева, яке знаходиться по вулиці Героїв України 15

На підставі звернення мешканців житлового будинку №15, по вулиці Героїв України, щодо знесення одного високого, старого, аварійно-небезпечного дерева, яке розташоване на небезпечній відстані від пішохідної доріжки і житлового будинку, становить загрозу перехожим та знаходиться по вулиці Героїв України 15 та провести обрізку гілля дерева (шовковиця) направленого в бік будинку, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 26 від 19.05.2020 р., «Правил  утримання  зелених  насаджень  в  містах   та  інших   населених  пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт  обстеження  зелених  насаджень № 26 від 19.05.2020 р.,  щодо знесення одного високого, старого, аварійно-небезпечного дерева, яке розташоване на небезпечній відстані від пішохідної доріжки і житлового будинку, становить загрозу перехожим та знаходиться по вулиці Героїв України 15 та провести обрізку гілля дерева (шовковиця) направленого в бік будинку /додається/.

2. Дозволити ОСББ «Дружня оселя» знести одне дерево та провести обрізку гілля дерева по вулиці Героїв України 15.

3. ОСББ «Дружня оселя» висадити один саджанець молодого дерева та створити належні умови, щоб забезпечити їх ріст.

4. Зобов’язати ОСББ «Дружня оселя», після виконання робіт, привести дану територію до належного санітарного стану (прибрати зрізані дерева та гілля).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва.

Секретар Світловодської міської ради Юрій САПЯНОВ

Переглянути додатки