ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№299 Про надання дозволу на здійснення виїзної торгівлі для надання послуг з оренди спортивного спорядження ФОП Устименку Д.О.

Розглянувши заяву від 27.05.2020 року з доданими документами ФОП Устименка Д.О., щодо надання дозволу на оренду землі для надання послуг з оренди спортивного спорядження, керуючись постановою Кабінету Міністрів України  від 15.06.2006 № 833 ”Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення”, Наказом Міністерства економіки та з питань Європейської інтеграції України від 11.07.2003 № 185 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі товарами» та підпункту 8 пункту «а» статті 30, підпункту 2,3 пункту «б» статті 30, пункту 6 статті 59 Закону України ”Про місцеве самоврядування”,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Надати дозвіл фізичній особі – підприємцю Устименку Дмитру Олександровичу на здійснення виїзної торгівлі для надання послуг з оренди спортивного спорядження терміном на 3 місяці з 01 червня  по 31 серпня 2020 року,  за адресою:

-  вулиця Приморська, навпроти житлового будинку 44 (мікрорайон набережної);

2. Фізичній особі – підприємцю Устименку Д.О. при організації торгівлі:

2.1. Укласти договір з управлінням економіки, ресурсів та розвитку міста про сплату за користування місцем (на розміщення ТС), що перебуває в комунальній власності, в розмірі 900 грн., за 3 місяці. Щомісячна плата за землекористування складає  300,00 грн. (триста гривень) та вноситься до 30 числа місяця наступного за звітним.

2.2. Забезпечити дотримання вимог визначених Постановою КМУ від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), Законів України ”Про захист прав споживачів», ”Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, ”Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” (771/97-ВР).

2.3. Забезпечити вільний цілодобовий доступ до існуючих на території земельної ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись вимог інженерних служб міста.

2.4. Утримувати територію для здійснення торговельної діяльності та прилеглу територію в радіусі 4 метрів в належному санітарному стані, здійснювати їх прибирання після закінчення торгівлі. Неналежне виконання даного обов’язку тягне за собою накладення штрафу у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700грн).

2.5. Забезпечити наявність:

- супровідної документації на товар, що реалізується;

- таблички із зазначенням  суб’єкта, що організував торгівлю, а також прізвища, імені та по батькові продавця;

- мати при собі копію паспорту, який пред’являється на вимогу службових осіб органів державного контролю і нагляду, правоохоронних органів та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

2.6. Забезпечити дотримання  санітарних та протиепідемічних норм при проведені торгівлі, забезпечити персонал (зокрема захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами а також, дотримання безпечної дистанції між споживачами.

3. У разі невиконання  пункту 2 рішення втрачає чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О. Балюк.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ