ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№312 Про створення комісії, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану м. Світловодськ»

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану міста Світловодськ», відповідно до ст. 17, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. за № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» рішення сесії Світловодської міської ради «Про міський бюджет на 2018 рік» від 23.01.2018 р. №1131 (в редакції рішення Світловодської міської ради від 29.05.2018 р. за № 1230), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Утворити склад погоджувальної комісії для розгляду спірних питань у процесі громадських слухань проекту містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану міста Світловодськ» згідно з додатком (додається).
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з житлово – комунальних питань Шаповала В.В.

Секретар міської ради Юрій Сапянов

Додаток