ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№315 Про надання дозволу УЖКГ на знесення одного дерева, яке знаходиться по вулиці Січових Стрільців напроти будинку №78а

На підставі звернення мешканців, щодо знесення одного високого, старого, фаутного дерева, яке становить загрозу мешканцям та знаходиться на небезпечній відстані від приватних житлових будинків і знаходиться по вулиці Січових Стрільців напроти будинку № 78а та провести обрізку сухого гілля двох дерев, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 35 від 10.06.2020 р., «Правил утримання зелених насаджень в містах та інших населених пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень № 35 від 10.06.2020 р., щодо знесення одного високого, старого дерева, яке становить загрозу перехожим та знаходиться на небезпечній відстані від приватних житлових будинків і розташоване по вулиці Січових Стрільців напроти будинку № 78а і провести обрізку сухого гілля двох дерев /додається/.
2. Дозволити УЖКГ знести одне високе дерево, яке становить загрозу перехожим та знаходиться по вулиці Січових Стрільців напроти будинку № 78а і провести обрізку сухого гілля двох дерев.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Шаповала В.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ

Додаток