ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№316 Про надання дозволу УЖКГ на знесення трьох дерев, які знаходяться по вулиці Шевченка 3

На підставі звернення ГО «Стаття 5», щодо знесення трьох високих, старих, фаутних дерев, які становлять загрозу мешканцям та знаходяться на небезпечній відстані від пішохідних доріжок і знаходяться по вулиці Шевченка 3 та провести обрізку сухого гілля дерев, відповідно до акту обстеження зелених насаджень №28 від 10.06.2020 р., «Правил утримання зелених насаджень в містах та інших населених пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень № 28 від 10.06.2020 р., щодо знесення трьох високих, старих дерев, які становлять загрозу мешканцям та знаходяться на небезпечній відстані від пішохідної доріжки і розташовані по вулиці Шевченка 3 та провести обрізку сухого гілля дерев /додається/.
2. Дозволити УЖКГ знести три високі дерева, які становлять загрозу перехожим та знаходяться по вулиці Шевченка 3 та провести обрізку сухого гілля дерев.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово- комунального господарства, архітектури і будівництва Шаповала В.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ

Додаток