ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№318 Про надання дозволу КП «Добробут» на знесення п’яти високих, сухостійних дерев, які знаходяться біля гуртожитку по вулиці Героїв України 67

На підставі звернення директора КП «Добробут», щодо знесення п’яти високих, старих, напівсухих, фаутних, аварійно-небезпечних дерев, які розташовані на небезпечній відстані від будівлі гуртожитку та пішохідної доріжки, гілки дерев пошкоджують покрівлю гуртожитку, становлять загрозу будівлі і мешканцям та знаходяться по вулиці Героїв України 67, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 33 від 10.06.2020 р., «Правил утримання зелених насаджень в містах та інших населених пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень № 33 від 10.06.2020 р., щодо знесення п’яти високих, старих, напівсухих, фаутних, аварійно-небезпечних дерев, які розташовані на небезпечній відстані від будівлі гуртожитку та пішохідної доріжки, гілки дерев пошкоджують покрівлю гуртожитку, становлять загрозу будівлі і мешканцям та знаходяться по вулиці Героїв України 67 /додається/.
2. Дозволити КП «Добробут» знести п’ять дерев по вулиці Героїв України 67.
3. Зобов’язати КП «Добробут» після виконання робіт, привести дану територію до належного санітарного стану (прибрати зрізані дерева та гілля).
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Шаповала В.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ

Додаток