ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№320 Про надання дозволу УЖКГ на видалення шести сухостійних, буреломних дерев, які знаходяться в парку ім. Т.Г. Шевченка на ділянці: від центрального входу до атракціонів

На підставі усного розпорядження заступника міського голови, щодо видалення шести буреломних, завислих, переламаних, сухостійних, аварійно-небезпечних дерев в парку ім. Т.Г. Шевченка на ділянці: від центрального входу до атракціонів та провести обрізку сухого гілля дерев, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 29 від 10.06.2020 року, «Правил утримання зелених насаджень в містах та інших населених пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень № 29 від 10.06.2020 р., щодо видалення шести буреломних, завислих, переламаних, сухостійних, аварійно-небезпечних дерев в парку ім. Т.Г. Шевченка на ділянці: від центрального входу до атракціонів та провести обрізку сухого гілля дерев /додається/.
2. Дозволити УЖКГ провести видалення шести сухостійних, аварійно-небезпечних дерев в парку ім. Т.Г. Шевченка на ділянці: від центрального входу до атракціонів та провести обрізку сухого гілля дерев.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Шаповала В.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ

Додаток