ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№322 Про надання дозволу управлінню освіти на знесення аварійних дерев на території установ управління

На підставі звернення начальника управління освіти Френкеля Г.Ю., щодо знесення тридцяти трьох високих, старих, сухостійних в аварійному стані дерев, які знаходяться на небезпечній відстані від будівель та інженерних комунікацій установ освіти при найменшому пориві вітру становлять загрозу падіння сухих гілок і дерев на будівлі шкіл та дитячих садків, що створює небезпеку для дітей і працівників установ та знаходяться на території установ освіти і провести кронування шести дерев, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 36 від 10.06.2020 року, «Правил утримання зелених насаджень в містах та інших населених пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт обстеження зелених насадження № 36 від 10.06.2020 р. щодо знесення тридцяти трьох високих, старих, сухостійних в аварійному стані дерев, які знаходяться на небезпечній відстані від будівель та інженерних комунікацій установ освіти при найменшому пориві вітру становлять загрозу падіння сухих гілок і дерев на будівлі шкіл та дитячих садків, що створює небезпеку для дітей і працівників установ та знаходяться на території установ освіти і провести кронування шести дерев /додається/.
2. Дозволити управлінню освіти знести високі, старі, сухостійні, небезпечні дерева, які знаходяться на територіях установ управління освіти.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Шаповала В.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ

Додаток